مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان لرستان خبر داد: تعداد مشتریان بانک در استان لرستان در سال ۱۴۰۱ حدود ۴۸هزار نفر بوده که در سال ۱۴۰۲ به این تعداد ۴۷هزار نفر اضافه شده است.

۲ برابر شدن مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در لرستان

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه، «ولی ساجدی» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان لرستان گفت: این بانک در راستای ارائه خدمات حضوری و غیرحضوری به مشتریان ۱۴ شعبه فعال در سطح استان دارد که با تلاش پرسنل زحمت‌کش این استان در حال حاضر منابع بانک در استان حدود ۵۰هزار میلیارد ریال است که ۵۷ درصد رشد را در سال ۱۴۰۲ تجربه کرده است.

ساجدی تصریح کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا کنون تعداد ۸۴هزار فقره حساب جدید در استان لرستان افتتاح شده که از این تعداد افتتاح ۳۶هزار حساب به‌صورت آنلاین و غیرحضوری انجام شده است.

وی همچنین افزود: تعداد مشتریان بانک در لرستان در سال ۱۴۰۱ حدود ۴۸هزار نفر بوده که در سال ۱۴۰۲ به این تعداد ۴۷هزار نفر اضافه شده است.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان لرستان خاطرنشان ساخت: تعداد کل وام‌های پرداخت شده در سال جاری معادل ۶۱هزار فقره به ارزش ۴۵هزار و ۵۳۰ میلیارد ریال است که سهم پرداخت وام‌های تکلیفی استان لرستان از این تعداد ۲۵۰۰ فقره به ارزش ۲۵۸۵ میلیارد ریال است.

ساجدی همچنین بیان کرد: در راستای سهولت انجام امور مشتریان و بهره‌مندی از خدمات الکترونیک بانک، تعداد ۴۰هزار فقره وام به‌صورت غیرحضوری به حساب مشتریان در سطح استان لرستان واریز شده است.

وی همچنین اظهار داشت: در خصوص نسبت مطالبات به تسهیلات مدیریت شعب بانک در استان، این نسبت معادل ۰.۳۵ (سی و پنج صدم) درصد در سال ۱۴۰۲ بوده است.

ساجدی در پایان تصریح کرد: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود نسبت به تهیه ۲۰ فقره دستگاه ضدعفونی‌کننده محیط و تحویل آن به مدیریت علوم پزشکی استان لرستان، دریافت مجوز جهت ساخت خانه بهداشت در شهرستان نورآباد و همچنین برگزاری مراسم ضیافت قرض‌الحسنه و تهیه و توزیع غذای گرم در بین کودکان تحت پوشش بهزیستی استان لرستان اقدام کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

پربازدیدترین اخبار استان ها

پربازدیدترین ها