با امضای تفاهم‌نامه‌ای اداره کل بهزیستی استان گیلان به مشتریان طرح مهریار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اضافه شد.

اداره کل بهزیستی استان گیلان، یار جدید بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در طرح مهریار

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه، «آریا طوفانی» مدیرکل اداره بهزیستی استان گیلان در نشستی مشترک با «محمدرضا نجفی‌شعاع» مدیر شعب بانک قرض‌‏الحسنه مهر ایران در استان گیلان، ضمن تقدیر از عملکرد بانک، از اعلام آمادگی برای انتقال حساب کارکنان اداره بهزیستی گیلان به این بانک خبر داد.

وی اظهار داشت: کارکنان اداره بهزیستی استان گیلان از طریق طرح مهریار بانک قرض‌‏الحسنه مهر ایران، علاوه بر افزایش رفاه زندگی، به ترویج فرهنگ قرض‌‏الحسنه در جامعه نیز کمک می‌کنند.

«طوفانی» افزود: بانک قرض‌‏الحسنه مهر ایران توانسته با ارائه خدمات نوین و به‌روز در شبکه بانکی، خود را برجسته و متمایز کند. به همین جهت تلاش می‌کنیم تا از طرح‏‌های این برای رفاه بیشتر پرسنل خود، استفاده کنیم.

مدیر بانک قرض‏ الحسنه مهر ایران در استان گیلان در تشریح طرح مهریار این بانک اظهار داشت: با توجه به مجوز وزارت امور اقتصادی و دارایی به ادارات و شرکت‌ها مبنی بر امکان تمرکز پرداخت حقوق کارکنان در این بانک، طرح مهریار تدوین شده است.

«نجفی‌شعاع» ضمن بیان مشارکت‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حوزه مسئولیت‏‌های اجتماعی مرتبط با اداره بهزیستی، خاطر نشان کرد: با عنایت به فعالیت سازمان بهزیستی در حوزه حمایت از اقشار کم‌برخوردار و مسئولیت اجتماعی بانک در حمایت از آن‌ها، افزایش تعاملات میان این بانک و بهزیستی، زمینه‌ساز ارائه خدمات مطلوب‏‌تر خواهد شد.

گفتنی است شهرداری رشت، منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان، اداره کل استاندارد استان، اداره آب منطقه‏‌ای استان گیلان در طرح مهریار با بانک قرض‏‌الحسنه مهر ایران مشارکت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

پربازدیدترین اخبار استان ها

پربازدیدترین ها