استقبال اقشار مختلف از خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همچنان با افزایش روبه‌روست؛ به‌طوری که این بانک تنها در اردیبهشت ماه بیش از ۳۹۶هزار فقره وام پرداخت کرده است.

پرداخت ۳۹۶هزار فقره وام در یک ماه؛ توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال ۱۴۰۲ با پرداخت بیش از ۳ میلیون و ۸۵۰هزار فقره وام بهترین عملکرد را در سطح شبکه بانکی کشور ثبت کرد و از نظر تعداد پرداخت وام، جایگاه نخست را از آن خود کرد.

این در حالی است که سیر صعودی پرداخت وام همچنان ادامه دارد و این بانک تنها در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ بیش از ۳۹۶هزار فقره وام به متقاضیان اعطا کرده است. مبلغ وام‌های پرداختی در این ماه به ۲۷۰هزار و ۶۱۰ میلیارد ریال(حدود ۲۸ همت) بالغ می‌شود.

با افزایش سقف وام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به ۴۰۰ میلیون تومان برای اشخاص حقیقی و ۹۰۰ میلیون تومان برای اشخاص حقوقی، پیش‌بینی می‌شود استقبال از خدمات این بانک با اقبالی روزافزون از سوی جامعه مواجه باشد.

گسترش دربرگیری قرض‌الحسنه و تحقق شعار «هر ایرانی، یک کارت قرض‌الحسنه» و همچنین حرکت در مسیر توسعه قرض‌الحسنه در جامعه به‌عنوان شیوه بهینه تأمین مالی خرد از جمله اهدافی است که نخستین و بزرگترین بانک قرض‌الحسنه کشور دنبال می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

پربازدیدترین آمار و عملکرد

پربازدیدترین ها