در راستای حمایت از تولیدکنندگان و فعالان صنعت گل و گیاه، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با حضور در هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه شهرستان محلات، خدمات متنوع خود را به بازدیدکنندگان ارائه کرد.

حضور بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه محلات

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه، هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه محلات با حضور بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و بیش از ۱۰۰ تولیدکننده برتر حوزه گل و گیاه، به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی محلات برگزار شد.

«رضا وهام» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مرکزی با اشاره به سیاست‌های این بانک در سال ۱۴۰۳، اظهار داشت: تأمین مالی اصناف و کسب‌وکارهای خرد بزرگترین هدف این بانک در سال جاری است.

وی با اشاره به ارائه وام‌های حمایتی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به فعالان و تولیدکنندگان گل و گیاه، خاطرنشان ساخت: این بانک با هدف ارائه خدمات متنوع به تولیدکنندگان و فعالان صنعت گل و گیاه در راستای سیاست‌های کلی بانک ۴ باجه ارائه خدمات بانکی در این نمایشگاه برپا کرد.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مرکزی از ارائه طرح‌های متنوع وام ویژه اصناف و مشاغل خرد در این بانک خبر داد و گفت: بانک در این نمایشگاه چند تفاهم‌نامه در قالب حمایت از کالا و خدمات ایرانی با تولیدکنندگان دستگاه‌های صنعتی مرتبط با حوزه گل و گیاه امضا کرد.

وهام با تأکید بر نتایج مثبت حضور بانک در این نمایشگاه و حمایت از کسبه و صنوف، بیان کرد: در طول مدت برگزاری نمایشگاه بیش از ۲۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند و با طرح‌ها و خدمات متنوع بانک آشنا شدند.

وی ابراز امیدواری کرد که حضور بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این قبیل نمایشگاه‌ها برای حمایت از تولیدکنندگان و فعالان عرصه‌های مختلف استمرار داشته باشد.

گفتنی است در جریان برگزاری این نمایشگاه، دکتر «محمدمهدی برومندی» معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی، دکتر «فرزاد مخلص‌الائمه» استاندار مرکزی، صفری مدیرکل جهاد کشاورزی استان مرکزی، «سیدمهدی عبادی» مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان مرکزی، دکتر «مهدی ترکیان» فرماندار محلات و جمعی دیگر از مسئولان استانی از غرفه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بازدید و از خدمات ارائه شده این بانک به تولیدکنندگان صنعت گل و گیاه قدردانی کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

پربازدیدترین اخبار استان ها

پربازدیدترین ها