اداره کل راه و شهرسازی کردستان به جمع مشتریان طرح مهریار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیوست.

اداره کل راه و شهرسازی کردستان، مشتری جدید طرح مهریار شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه، با امضای تفاهم‌نامه‌ای، اداره کل راه و شهرسازی کردستان به جمع مشتریان طرح مهریار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اضافه شد.

«جهانگیر الیاسی» مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان کردستان در این مراسم با تقدیر از عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای اجرای طرح مهریار، گفت: رفع مشکلات کارکنان از دغدغه‌های اصلی این اداره است؛ بنابراین در تلاشیم سطح رفاه کارکنان را افزایش دهیم.

الیاسی بیان کرد: حساب ذخیره کارکنان این اداره در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران قرار داشت و با توجه به بررسی‌های صورت گرفته، این بانک برای پرداخت حقوق کارکنان نیز انتخاب شد.

وی با ابراز امیدواری از بهبود رفاه کارکنان این اداره با خدمات و مزایای بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، خاطرنشان ساخت: اداره کل راه و شهرسازی کردستان امروز این افتخار را دارد با امضای این تفاهم‌نامه عضو طرح مهریار بانک شود.

در ادامه «حسام‌الدین اسعدی» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان کردستان، گفت: استقبال مردم و اعتماد مشتریان باعث رشد بیش از ۷۰ درصدی منابع بانک در سال گذشته شد.

وی با بیان اینکه باعث افتخار است که مشتریان از این بانک به عنوان یک بانک پیشرو یاد می‌کنند، بیان کرد: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با ارائه طرح‌های متنوع در قالب عقد قرض‌الحسنه از جمله طرح اعتبار در حساب جاری و کالاکارت توانسته بخش زیادی از نیازهای مشتریان را پاسخ دهد.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان کردستان، گفت: طرح مهریار جایگاه ویژه‌ای بین مشتریان پیدا کرده است. امیدواریم با امضای این تفاهم‌نامه و اجرای آن در اداره کل راه و شهرسازی ضمن جلب رضایت حداکثری کارکنان این اداره، تعامل و همکاری‌های بین دو مجموعه افزایش یابد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

پربازدیدترین اخبار استان ها

پربازدیدترین ها