مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، گفت: این بانک در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، ۱۰۰۰ فقره وام قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی شده از طرف سازمان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پرداخت می‌کند.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت می‌کند

به گزارش روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک در سفر به استان سیستان و بلوچستان از پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان بازدید کرد.

در این بازدید وی ضمن گفت‌وگو درباره ظرفیت‌های مراکز این پارک و اینکه فعالیت‌‎های بسیار خوبی در مراکز پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان در حال اجراست، افزود: بر اساس بررسی و بازدید از مراکز پارک علم و فناوری متوجه شدیم دغدغه این مراکز صرفاً مسائل مالی نیست و در حال حاضر صندوق نوآوری، شکوفایی و صندوق پژوهش و فناوری از این مراکز حمایت می‌کنند. بانک قرض‌‍الحسنه مهر ایران نیز حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده است.

«شمسی‌نژاد» اظهار داشت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این راستا تفاهم‌نامه‌ای با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امضا کرده و ۱۰۰۰ فقره وام قرض‌الحسنه به شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی شده از سوی این نهاد پرداخت می‌کند.

وی گفت: دبیرخانه رینوتکس و وزارت صمت نیز به پاس حمایت‌های بانک  قرض‌الحسنه مهر ایران از شرکت‌های دانش‌بنیان جایزه ملی فناوری ایران(جمفا) را به این بانک اعطا کردند.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، عنوان کرد: بحث دانش‌بنیان‌ها نیاز روز کشور است و رشد آن می‌تواند نقش اساسی در تحول اقتصاد کشور ایفا کند، اما این شرکت‌ها با وجود همه مشکلات، فعالیت خود را پرقدرت و با همت ادامه می‌دهند و همواره برکت به همراه دارند.

وی افزود: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به بسیاری از متغیرها به دید سودآوری نگاه نمی‌کند، اما به برکت همین نگرش شاهد افزایش سود بانک هستیم.

در ادامه این بازدید دکتر «محمدنبی شهیکی» رئیس پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان ضمن معرفی و تشریح پیشینه پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان، عنوان کرد: این مرکز دارای ۲۱۰ شرکت، ۷۰ هسته فناور، ۹ مرکز رشد و فناوری و ۱۶۵ دستاورد فناور است و بیش از ۱۱۰۰ نفر در این مراکز مشغول به کار هستند.

گفتنی است در این سفر دکتر «احمدرضا کریمی» معاون امور استان‌ها و «داوود خان‌میرزایی» رئیس واحد تطبیق و مدیریت ریسک بانک، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را همراهی کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

پربازدیدترین اخبار استان ها

پربازدیدترین ها