مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با تقدیر از عملکرد شعب استان تهران گفت: سیاست مدیران ارشد بانک، حمایت از استان تهران در جهت گسترش شبکه شعب است.

تقدیر مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از عملکرد شعب استان تهران

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه، جلسه هم‌اندیشی رؤسای شعب استان تهران با مدیران ارشد بانک، برای ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۲ و تبیین سیاست‌های سال ۱۴۰۳ و بررسی مشکلات و چالش‌های شعب استان با حضور، مدیرعامل بانک برگزار شد.

دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» در این نشست ضمن تقدیر از تلاش کارکنان استان تهران، عملکرد این استان در وضعیت کلی بانک را بسیار مؤثر عنوان کرد.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران افزود: با توجه به اینکه بیش از ۵۳ درصد نقدینگی کشور در تهران متمرکز است، باید تلاش کرد سهم بیشتری از منابع این استان توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران جذب شود.

وی با تأکید بر اینکه در سال جدید از تجارب رؤسای شعب در کارگروه‌های تخصصی بانک استفاده خواهد شد، تصریح کرد: سیاست مدیران ارشد بانک حمایت از استان تهران در جهت گسترش شبکه شعب و ایجاد سهولت بیشتر در دسترسی مشتریان عزیز به خدمات بانک است.

در ادامه این نشست دکتر «احمدرضا کریمی» معاون امور استان‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران‌ با تحسین عملکرد استان تهران در سال گذشته عنوان کرد: بانک در سال ۱۴۰۲ عملکرد موفقی داشت و استان تهران نیز موفق عمل کرد.

وی افزود: بنا داریم در سال جاری با حمایت بیشتر، ایجاد رقابت سالم و افزایش تعداد کارکنان شعب سهم بیشتری از منابع استان را کسب کنیم.

«محمدرضا اخوان»، رئیس اداره کل اعتبارات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نیز در بخشی از این نشست به تشریح سیاست‌های اعتباری بانک پرداخت و با اشاره به ایجاد فضای رقابتی برای پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه در شبکه بانکی عنوان کرد: تلاش ما بر این است تا با ایجاد تنوع در سبد محصولات با توجه به نیازهای هموطنان، بتوانیم بخش بیشتری از اقشار جامعه را به‌عنوان مشتری جذب کنیم.

«مجید زاغری» مدیر شعب استان تهران نیز با ارائه گزارشی از عملکرد استان تهران اظهار داشت: منابع استان رشد ۱۰۷درصدی در سال گذشته داشت که نشان می‌دهد این استان ظرفیت‌های بسیار بالایی برای توسعه دارد.

مدیر شعب استان تهران افزود: این استان در افتتاح حساب آنلاین، همراه‌بانک و اینترنت‌بانک موفق به کسب رتبه نخست کشور شد.

شایان ذکر است، استان تهران با عملکرد و آماری درخشان سال ۱۴۰۲ را به پایان رساند. انعقاد ۹۵ تفاهم‌نامه در بخش کالاکارت، سفرکارت و پذیرنده‌های جدید، انعقاد ۲۲۵ تفاهم‌نامه طرح حمایتی و شبه‌حمایتی، انعقاد ۳۰۳ تفاهم‌نامه طرح اعتبار در حساب، انعقاد ۱۵۶ تفاهم‌نامه طرح مهریار تنها بخشی از عملکرد این استان در سال ۱۴۰۲ بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

پربازدیدترین اخبار استان ها

پربازدیدترین ها