مراسم تکریم و معارفه مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان همدان برگزار شد.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان همدان معرفی شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی قرض‌الحسنه، با حضور دکتر «احمدرضا کریمی» معاون شعب و بازاریابی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مراسم تکریم «مرتضی بهاروند» و معارفه «کاوه نائینی» مدیر شعب بانک در استان همدان برگزار شد.

«احمدرضا کریمی» معاون شعب و بازاریابی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با اشاره به نقش پررنگ نیروی انسانی در سازمان گفت: بسیاری از دستاوردهای کنونی بانک مرهون زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان است که باعث شده جایگاه قرض‌الحسنه در شبکه بانکی کشور بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

کریمی در ادامه اضافه کرد: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با اتکا به فناوری روز و استقرار نظام بانکداری اسلامی در به‌کارگیری فناوری‌های مالی نوین، یکی از بانک‌های پیشرو در نظام بانکی کشور است.

«مرتضی بهاروند» مدیر پیشین شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان همدان، موفقیت‌های به دست آمده را حاصل توفیق الهی و نتیجه همکاری و فعالیت جمعی دانست و اظهار داشت: از کارکنان به خاطر همکاری و توجهشان در تحقق چشم‌انداز بانک تشکر می‌کنم.

وی با تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری مراسم، برای «کاوه نائینی» در مسئولیت مدیریت شعب استان همدان آرزوی موفقیت کرد.

«کاوه نائینی» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان همدان نیز ضمن قدردانی از زحمات و فعالیت‌های «مرتضی بهاروند»، گفت: کارکنان بانک همواره از همکاری‌های صادقانه و خالصانه‌ بهاروند بهره‌مند بوده و هستند. آقای بهاروند در دوره مدیریت هرچه در توان داشته برای توسعه شعب استان همدان انجام داده و همدان را به یکی از استان‌های برتر از نظر شاخص‌های عملیاتی تبدیل کرده است.

وی افزود: کسب موفقیت در هر سازمان با خرد جمعی و مشارکت همگانی به دست می‌آید امیدواریم با تلاش بیشتر همکاران، وضعیت کنونی را حفظ کرده و ارتقا دهیم.

در پایان این مراسم، «کاوه نائینی» مدیر شعب استان همدان و «مرتضی بهاروند» مدیر شعب استان قزوین حکم انتصاب خود را دریافت کردند.

گفتنی است بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان همدان دارای ۱۵ شعبه با منابعی بیش از ۶۲هزار میلیارد ریال است و حدود ۷ درصد از نقدینگی استان را به خود اختصاص داده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

پربازدیدترین اخبار استان ها

پربازدیدترین ها