بانک مرکزی به منظور تسریع در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزند و کاهش صف متقاضیان این تسهیلات دو بانک قرض الحسنه مهر ایران و رسالت را به بانک های عامل پرداخت کننده اضافه کرد. همچنین براساس این تصمیمات بانک های عامل ۱۲۵ هزار فقره تسهیلات ازدواج و ۱۱۰ هزار فقره تسهیلات فرزند مازاد بر سهمیه های ابلاغی در سال جاری به متقاضیان پرداخت خواهند کرد.

دو تصممیم جدید بانک مرکزی برای تسریع در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزند اعلام شد

به گزارش روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به نقل از بانک مرکزی، بنابر دستور  ریاست محترم جمهوری و تاکید رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر تسریع اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزند و لزوم کاهش صف متقاضیان در یافت این تسهیلات بانک مرکزی تمهیداتی اندیشید که علاوه بر اعطای تسهیلات سهمیه های ابلاغی، بانک های عامل به منظور کاهش متقاضیان در صف نسبت به پرداخت ۱۲۵ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و ۱۱۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه فرزند مازاد بر سهمیه های قبلی تا پایان سال جاری اقدام کنند.
همچنین در طرح جدید بانک مرکزی بانک های قرض الحسنه مهر و رسالت نیز که در سال جاری عامل پرداخت این نوع تسهیلات نبودند نیز در سامانه ازدواج و فرزند بانک مرکزی فعال شده و امکان ثبت نام متقاضیان در این دو بانک نیز فراهم شده است.  
لازم به ذکر است تا پایان روز ۱۱ دی ماه ۱۳۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و ۳۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه فرزند توسط شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

پربازدیدترین سایر رسانه ها

پربازدیدترین ها